Фестивал студентског позоришта Академије уметности Нови Сад

Фестивал студентског позоришта Академије уметности Нови Сад
8-10.12.2022.
Академија уметности Нови Сад (Ђуре Јакшића 7)
Српско народно позориште
Галерија Академије уметности Нови Сад (Булевар Михајла Пупина 20)
Културна станица Свилара

Фестивал студентског позоришта у организацији Академије уметности Нови Сад одржаће се од 8. до 10. децембра 2022 на више локација.

На Фестивалу студентског позоришта ове године наступиће студенти академија из Словачке, Словеније, Хрватске, Црне Горе и Србије.

Поред представа публика ће моћи да погледа изложбу фотографија студената фотографије са Фестивала студентског позоришта одржаног 2021. у Галерији Академије уметности Нови Сад, а у Културној станици “Свилара” биће уприличена промоција монографије “Никита Миливојевић – ја овде силазим”.

Детаљан програм фестивала можете погледати ОВДЕ.

Фестивал студентског позоришта подржали су Министарство културе, Покрајински секретаријат за културу, јавно информисање и односе са верским заједницама и Градска управа за културу Града Новог Сада.