Гостовање студената глуме II године на фестивалу КРАДУ у Загребу

Гостовање студената глуме II године на фестивалу КРАДУ у Загребу

Студенти друге године глуме у класи проф. Јасне Ђуричић и Бојане Милановић, виши стручни сарадник гостовали су на фестивалу КРАДУ – Казалишна ревија Академије драмске умјетности у Загребу.

Студенти су том приликом одиграли представу “Нико нас никада није питао” која је настала на темељу истинитих прича и говори о искуствима деветеро људи који су напустили своје домове и кренули на дуг и неизвестан пут.
У оквиру фестивала проф. Јасна Ђуричић одржала је мастер клас на Академији драмских уметности.