Концерт у знак сећања на проф. Љубише Петрушевског на Обоа фесту 2022.

Secanje na profesora

Обоа фест 2022
Недеља, 30.10.2022. у 19.00
Музичка школа “Владимир Ђорђевић” (Владимира Јагића 5, Београд)
Улаз слободан

Поводом обележавања 20 година од смрти некадашњег професора обое на Академији уметности Нови Сад, Љубише Петрушевског у оквиру овогодишњег Обоа феста у Београду одржаће се концерт који ће спојити старије и млађе генерације обоиста Србије.

Концерт ће се одржати у недељу, 30.10 2022. у Музичкој школи “Владимир Ђорђевић” (Владимира Јагића 5, Београд) са почетком у 19 часова.

На концерту ће наступити проф. Владимир Пушкаш уз клавирску сарадњу Иване Карајков, Нела Драшковић, студенткиња обое на Департману музичке уметности.

На концерту ће се доделити награда “Љубиша Петрушевски” најбољем полазнику Обоа Феста 2022.

Улаз на концерт је слободан.
Након концерта за све посетиоце ће бити организован коктел.