Обавештење за студенте сва три департмана (кориснике студентских кредита и стипендија)

Обавештење за студенте сва три департмана
(кориснике студентских кредита и стипендија)

Студенти, корисници студентских кредита или стипендија (корисници за шк. 2022/23. годину), могу подићи пријаву/образац за продужење коришћења студентсдког кредита/стипендије за шк. 2023/2024. годину у Студентској служби Академије радним даном од 9,00 – 13,00 часова.

Попуњене обрасце за продужење студентског кредита/стипендије могу предати када се упишу у шк. 2023/2024. годину, а најкасније до 27.10.2023. године.

Студенти који први пут конкуришу за студентски кредит/стипендију морају набавити брошуру у којој се налазе сви потребни обрасци за конкурисање за шк. 2023/2024. годину. студенти морају бити уписани у шк. 2023/2024. годину а документацију предати Студентској служби Академије најкасније до 27.10.2023. године.

После 27.10.2023. године студенти неће моћи предати документацију потребну за конкурисање.

Студентска служа
Академија уметности Нови Сад