Позив за учешће у програму „Едукативно-бањски дани за студенте са инвалидитетом Универзитета у Новом Саду“

Програм „Едукативно-бањски дани за студенте са инвалидитетом Универзитета у Новом Саду“ (у даљем тексту: Програм) обухвата десетодневни боравак студената са инвалидитетом Универзитета у Новом Саду и њихових персоналних асистената, у бањском окружењу.

Планиране активности су подељене у две групе:
– Прва група је терапијско-рекреативног типа, кроз коју ће студенти са инвалидитетом имати прилику да уз сет терапија побољшају своје физичко стање.
– Другу групу представљају активности које ће се реализовати кроз сет едукација, радионица и дискусија. Планиран је и садржајан културно-уметнички програм.

Планирани период боравка студената у бањском окружењу је од 01. августа до 11. августа 2023. године. Изабрани кандидати биће благовремено обавештени о избору бање за боравак студената и детаљима путовања и смештаја.

Више информација можете пронаћи ОВДЕ.