Одржана промоција књиге „Дневник повратка“ проф. Боре Драшковића

FI5A6568

Одржана промоција књиге „Дневник повратка“ проф. Боре Драшковића

Промоција књиге „Дневник повратка“ аутора проф. Боре Драшковића у издању Академије уметности Нови Сад одржана је у понедељак, 15. маја 2023. у Мултимедијалном центру Академије уметности.

На промоцији су о књизи „Дневник повратка“ говорили некадашњи студенти проф. Драшковића, а садашњи еминентни професори на Департману драмских уметности проф. Никита Миливојевић, проф. Борис Исаковић, проф. Борис Лијешевић, као и проф. Синиша Бокан, декан Академије уметности, проф. Атила Капитањ који је био задужен за дизајн издања, Лазар Јованов, глумац и такође некадашњи студент проф. Драшковића. Промоцијом је модерирала проф. др Весна Крчмар, уредница издања.

Одломке из књиге “Дневник повратка” на промоцији читали су студенти друге године студијског програма Глума на српском језику у класи проф. Бориса Лијешевића и Милана Новаковића, сам. стр. сар.