Позив – учешће на предузетничком кампу за студенте “Музика је ту” (Music/ian is Present)

demusis logo color

Позива учешће на предузетничком кампу за студенте “Музика је ту” (Music/ian is Present)

Позивају се заинтересовани студенти Департмана музичке уметности, као и студенти аудиовизуелних медија Департмана драмских уметности да се пријаве за учешће на предузетничком кампу за студенте музике Музика је ту (Music/ian is Present) који ће се одржати 12-16.септембра 2022 у Новом Саду у оквиру Еразмус+ пројекта ДЕМУСИС.

Током интензивне недеље изабрани студенти ће имати прилику да стекну знања у области музичког предузетништва и усвоје вештине које ће им помоћи да осмисле и реализују своје пројекте усмерене ка друштвеном ангажовању музичара и повећању њихове видљивости у друштву.

Наставу и менторски рад са студентима у кампу држаће професори Краљевског конзерваторијума у Хагу (Холандија).

Број места је ограничен, а настава ће се одвијати на енглеском језику.
Формулар за пријаву можете попунити овде.
Рок за пријаву је 30. јун 2022. године.
Погледајте видео о првом ДЕМУСИС предузетничком кампу Музика – овде и сада реализованом прошле године у хибридном формату.
Сазнајте више о пројекту ДЕМУСИС
Пратите Фејсбук страницу и Јутјуб канал пројекта ДЕМУСИС