ПРЕЗЕНТАЦИЈА О СТИПЕНДИЈАМА ЗА СТУДИРАЊЕ У МАЂАРСКОЈ

Студирање у Мађарској
Петак, 09. фебруар 2018. у 13:30
УНиверзитет у Новом Саду

Представници Темпус фондације из Мађарске одржаће презентацију на Универзитету у Новом Саду о могућностима стипендирања студија у Мађарској за студенте из Србије.

Презентација ће се одржати 9. фебруара 2018. године, с почетком у 13.30 часова, у амфитеатру Ректората Универзитета у Новом Саду.

Презентација ће се фокусирати на програм стипендирања Stipendium Hungaricum Scholarship programme који студентима из Србије нуди бесплатно школовање на нивоу основних, мастер и докторских студија, као и месечну стипендију, смештај у дому или накнаду за трошкове смештаја у току целог периода студирања.

Детаљније информације на можете погледати ОВДЕ.