Студенти Академије уметности на Стеријином позорју

Позорје младих
26. 05. – 03. 06. 2017.
Српско народно позориште

На Стеријином позорју, у оквиру Позорја младих наступиће студенти глуме Академије уметности у Новом Саду са две представе.

Представу под називом “Trash and Freedom” изводе студенти четврте године глуме на мађарском језику у класи Ласла Шандора и асистента Арона Балажа, као и студенти четврте године глуме на српском језику у класи проф. Љубослава Мареја и стручног сарадника Милана Новаковића.

Представу “Путујуће позориште Шопаловић” извешће студенти друге године глуме на српском језику у класи проф. Јасне Ђуричић и асистенкиње Сање Ристић Крајнов.

Обе представе на репертоару су 29. маја 2017.

Програм Позорја младих