Александра Коцић лауреат XXXI такмичења “Обзорја на Тиси”

Александра Коцић лауреат XXXI такмичења “Обзорја на Тиси”

На такмичењу “Обзорја на Тиси” са вишедеценијском традицијом које је по 31. пут одржано у Новом Бечеју 26. и 27. маја ПРВУ награду и титулу ЛАУРЕАТА такмичења освојила је АЛЕКСАНДРА КОЦИЋ, студенткиња треће године у класи проф. Милица Стојадиновић и Памеле Киш Игњатов, сам. стр. сар.

Студенткиње у класе доц. Љиљане Лишковић су освојиле:
КАТАРИНА КАТАНИЋ, прва година, ДРУГУ награду, СНЕЖАНА ТАНАСКОВИЋ, друга година, ТРЕЋУ НАГРАДУ.
Нашим студенткињама су клавирски сарадници и сјајна музичка подршка били Маја Грујић, сам. стр.сар. и Страхиња Дјокић, виши стр. сар.