Наградни конкурс Ерсте банке за нови дизајн Омладинске платне картице
Конкурс је отворен до 30.11.2023.

Наградни конкурс Ерсте банке за нови дизајн Омладинске платне картице

Наградни конкурс се организује под називом НАГРАДНИ КОНКУРС ЗА НОВИ ДИЗАЈН ОМЛАДИНСКЕ ПЛАТНЕ КАРТИЦЕ се приређује са сврхом промовисања уметничког стваралаштва младих, њиховог учешћа у креирању визуелног идентитета финансијских производа и даљег развоја комуникационог концепта Ерсте Банке.

Конкурс почиње 06. новембра, а завршава се 30. новембра 2023. године у поноћ. Радови/предлог имена који стигну након датог рока неће бити узети у разматрање.

Право учешћа имају студенти основних студија: сликарство, вајарство, графика, графички дизајн, индустријски дизајн, илустрација, фотографија, нови ликовни медији. Пријава је могућа самостално или тимски.

Вредност наградног фонда за дизајн платне картице или кумовање имену је иста без обзира да ли се студенти пријављују самостално или тимски. Поред тога, иста особа/тим може освојити и награду за дизајн картице и награду за име картице и у том случају се додељују две награде.

Материјал се доставља на адресе:
konkursi@erstebank.rs
marketing@erstebank.rs

Детљаније информације о конкурсу и начину пријаве можете прочитати ОВДЕ.