Oбавештење о резултатима гласања за чланове Студентског парламента Академије уметности Нови Сад

Комисија за спровођење избора за чланове студентског парламента Академије уметности констатовала је у Записнику бр. 02-54/1 од 28.122023. године да су на изборима који су одржани дана 28.12.2023. године на три изборна места у објектима Академије: Нови Сад, Ђуре Јакшића 7, Косовска 33 и Петроварадинска тврђава, изабрани следећи чланови:

Департман драмских уметности

• Андријана Шкорић, анимација и визуелни ефекти, прва година, 177 гласова
  • Владимир Бељић, глума на српском језику, четврта година, 167 гласова
  • Андријана Салаховић, глума на српском језику ,трећа година , 164 гласова
  • Дарио Зељковић, дизајн видео игара, трећа година, 164 гласова
  • Александар Бранковић, снимање и дизајн звука, друга година, 160 гласова

Департман ликовних и примењених уметности

• Милица Грбић, дизајн ентеријера, трећа година, 120 гласова
  • Мирјана Миловановић, сликарство, трећа година, 120 гласова
  • Огњен Павковић, илустрација, прва година, 115 гласова
  • Марија Бељкаш, фотографија, прва година, 112 гласова
  • Марија Швецова, графички дизајн, прва година, 109 гласова
  • Милица Божовић, графички дизајн, прва година, 109 гласова

Департман музичке уметности

• Ана Укропина, музичка педагогија, четврта година, 160 гласова
  • Кристина Лакић, виолина, трећа година, 147 гласова
  • Мате Цолић, труба, трећа година, 139 гласова
  • Анастазија Стокин, музичка педагогија, трећа година, 134 гласова
  • Снежана Танасковић, соло певање, трећа година, 123 гласова

Наведени студенти изабрани су за чланове Студентског парламента за мандатни период до 30.09.2024. године.

Позивају се студенти на први састанак парламента који ће се одржати у петак, 12. јануара 2024. у објекту Академије уметности који се налази у Ђуре Јакшића 7 са почетком у 13:30. Окупљање у холу код портира.