Андреј Балаж, најбољи студент Универзитета у Новом Саду

Андреј Балаж, најбољи студент Универзитета у Новом Саду

Андреј Балаж, студент виолине у класи проф. Стефана Миленковића добитник је награде Најбољи студент Универзитета у Новом Саду за постигнуте резултате у школској 2022/23. године.

Награду је Андреју Балажу на свечаности која је организована у амфитетру зграде Ректората Универзитета у Новом Саду у уторак, 26. децембра 2023. уручио проф. др Дејан Мадић, ректор Универзитета у Новом Саду.

Одлуку о додели награда донео је Сенат Универзитета у Новом Саду на седници 30. новембра 2023. године.

Признања за врхунске резултате постигнуте на европским и светским такмичењима добили су студенти Академије уметности Нови Сад: Игор Дaлагија, Ања Риђешић, Бошко Стојадиновић, Даница Шарунац, Ермин Ашћерић и Теодора Тодоровић.