Позив за учешће студената у уметничко истраживачком пројекту “Аутентичност и уметничка интерпретација”/Продужен рок

Sa PSD radionice u Đakovu 2022. (1)

Пријаве до 03.10.2022.

Позивају се студенте свих департмана Академије уметности Нови Сад да учествују у уметничко – истраживачком пројекту “Аутентичност и уметничка интерпретација”.
Пројекат подразумева примену психодрамских техника у стваралачком уметничком процесу.
Аутентичност и уметничка интерпретација у психодрами представља однос личног рада и примену стеченог искуства у креирању уметничког дела.
Рад на пројекту ће се одвијати у периоду од октобра до децембра 2022.

Број учесника је ограничен, а сви заинтересовани студенти могу да пријаве до 03. октобра 2022.  на мејл адресу Бојане Бокан: bojana.sakic@gmail.com

Истраживачки тим и водитељи радионица:
– Борис Лијешевић, ванр. проф, носилац пројекта
– др Миљан Војновић, сам. стр. сарадник
– Елида Месарош Лајко, доц.

Пројекат је подржан од стране Покрајинског секретаријата за високо образовање у научноистраживачку делатност.