Презентација специфичних алата при истраживању комбинованих техника дубоке штампе

Sneza grafika alati

У оквиру уметничко истраживачког пројекта “Истаживање потенцијала комбинованих техника и технолошких могућности дубоке штампе у уметничкој пракси” на Катедри за графику Департмана ликовних уметнсти студентима – учесницима пројекта реализована је презентација и демонстрација могућности примене специфичних графичких алата за дубоку штампу.

Истраживачи: ред.проф. Аница Радошевић Бабић, ванр.проф. Јелена Средановић, доц. Снежана Петровић Пањковић.

Студенти учесници истраживачког пројекта: Никола Рајачић, Гала Ускоковић, Нана Марија, Викторија Станковић, Огњен Бачкалић, Катарина Живковић, Бјанка Салма и Ваниа Јанковић.

Пројекат је финансиран од стране Покрајинског секретаријата за високо образовање и научноистраживачку делатност.