Први позив за стипендирану мобилност особљa на Високој националној школи за уметност и позоришне технике, Лион, Француска

erasmus-img

Стипендирана мобилност особљa
Висока национална школа за уметност и позоришне технике
Лион
Француска

Конкурс је отворен за ненаставно и наставно особље Академије уметности Универзитета у Новом Саду, Департмана драмских уметности.

Трајање стипендије: 6 дана (4 дана + 2 дана за путовање) за категорију стипендије „Тренинг“.
Реализација мобилности: летњи семестар 2017 – 2018. године (27.02.2018 – 02.03.2018.)
Конкурс је отворен до 1. фебруара 2018.

Пријаве се достављају на имејл: аkademijaumetnostinovisad@gmail.com са напоменом Пријава за
Еразмус + мобилност – ENSATT

Више инфромација о Конкурсу можете прочитати ОВДЕ.