Велики успех студента Растка Буљанчевића

RASTKO5

Успех студента мастер студија
Растко Буљанчевић

Растко Буљанчевић, студент мастер студија музикологије, добитник две Изузетне награде Универзитета у Новом Саду за стручне и научне радове, постигао је врхунски успех током боравка у Шпанији, на Еразмус размени студената.

Као једини странац на Одсеку за музикологију Факултета за историју Универзитета у Мадриду, третиран на подједнак начин као шпански студенти – што подразумева слушање предавања, полагање испита, те писање и објављивање научних радова на шпанском језику – Растко Буљанчевић се пласирао у 27% најбоље оцењених студената у протекле две године на поменутом мадридском факултету.