Први позив за стипендирану мобилност особља и студената на Универзитету у Печују, Мађарска

erasmus logo

Стипендирана мобилност особља и студената
Универзитет у Печују
Мађарска

Конкурс за наставно особље:

Конкурс је отворен за наставно особље у области: аудио – визуелних медија и продукције, ликовних уметности и музичке и извођачке уметности.
Трајање конкурса: 24. септембар – 21. октобар 2018. године
Укупан број стипендија: 1 (категорија „Тeaching” – минимум 8 часова наставе)
Трајање стипендије: 6 дана
Реализација мобилности: у току академске 2018/2019. године (најмање 6 недеља унапред универзитет-домаћин мора бити обавештен о датуму реализације мобилност одабраног стипендисте).
Више инфромација о Конкурсу, као и о начину пријаве можете погледати ОВДЕ.

Конкурс за студенте:

Конкурс је отворен за студенте на нивоу основних, мастер и докторских студија у области: аудио – визуелних медија и продукције, ликовних уметности и музичке и извођачке уметности.
Трајање конкурса: 24. септембар – 21. октобар 2018. године
Реализација мобилности: летњи семестар 2018/2019. године
Број стипендија: 2
Трајање стипендије: 4-5 месеци
Више инфромација о Конкурсу, као и о начину пријаве можете погледати ОВДЕ.