Недеља отворених врата на Академији уметности

Мултимедијални центар
Ђуре Јакшића 7
Академија уметности

Академија уметности организује прву манифестацију “Недеља отворених врата” у школској 2019/2020. години.

Свечано отварање за све средњошколце и заинтересоване за студирање на Академији уметности биће уприличено у понедељак, 04. новембар 2019. у Мултимедијалном центру Академије уметности у објекту који се налази у улици Ђуре Јакшића 7 са почетком у 10 часова.
Манифестацију ће отворити проф. Весна Ждрња, продекан за наставу Академије.

Сви посетиоци ће у понедељак имати прилику да се упознају са шефовима департмана и руководиоцима студијских програма, а такође ће добити и распоред отворених предавања којима ће моћи да присуствују и да се полако припремају за пријемни испит.

Недеља отворених врата трајаће до петка, 08. новембра 2019.

Распоред Недеље отворених врата по департманима:

Департман драмских уметности

Департман ликовних уметности