Студенткиње музикологије на Интернационалном пијанистичком фестивалу “Aisa and Friends”

Piano festival

Студенткиње музикологије Јана Томић, Александра Вукадиновић и Александра Сомер гостовале су на Интернационалном пијанистичком фестивалу “Aisa and Friends”, које је одржано у Вршцу 29. и 30. октобра 2022. и за то време реализовале текстове везане за такмичење, као и интервјуе са учесницима. Текстови ће биће постављени на сајту МШ “Јосиф Маринковић” из Вршца.

Студенткиње су током гостовања на Интернационалном пијанистичком фестивалу “Aisa and Friends”реализовале стручну праксу.

Организатор овог такмичења је Удружење јапанско-српског пријатељства.