23. јавни позив за доделу стипендија студентима докторских академских студија

Izbori

23. јавни позив за доделу стипендија студентима докторских академских студија
Министарство науке, технолошког развоја и иновација

Министарство науке, технолошког развоја и иновација, 25.01.2023. године расписало Јавни позив за учешће у средствима Министарства у 2023. години за 14 програмских активности.

У оквиру овог јавног позива објављен је и 23. јавни позив за доделу стипендија студентима докторских академских студија на високошколским установама чији је оснивач Република Србија који се укључују у рад акредитованих научноистраживачких организација чији је оснивач Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе.

Јавни позив за стипендирање докторанада објављен је 25.01.2023. године и отворен је 30 дана од датума објављивања закључно са 24.02.2023. године.

Критеријуми, упутства, пријаве и остали обрасци могу се преузети на веб-сајту Министарство www.nitra.gov.rs.