DAAD стипендије за уметнике 2019.

DAAD Srbija

Стипендије за уметнике 2019.

Студијска стипендија за дипломиране студенте из области ликовних уметности, дизајна/визуелне комуникације и филма:
Линк оригиналног расписа на немачком језику
Линк оригиналног расписа на енглеском језику
Рок за пријаву 30. новембар 2018.
Место слања поштанског дела пријаве: DAAD Referat ST21, Kennedyallee 50, 53175 Bonn, Germany

Студијска стипендија за дипломиране студенте из области музике:
Линк оригиналног расписа на енглеском језику
Линк оригиналног расписа на немачком језику
Рок за пријаву 15. октобар 2018.

Радни боравци за предаваче на академијама – уметност и архитектура
Линк оригиналног расписа са уласком у ДААД портал, енглески
Рок за пријаве: 15.11. за боравке који почињу између јуна и новембра наредне године, 30.04. за боравке који почињу између децембра исте године и маја наредне године.
Место слања пријаве у штампаној форми:Botschaft der Bundesrepublik Deutschland in Belgrad Kulturabteilung/DAAD, Незнаног јунака 1а, 11040 Београд

Остале DAAD стипендије.

Контакт и саветовање