Награде студената студијског програма Етномузикологија и Музикологија

Награде студената
Студијски програма
Етномузикологија и Музикологија

На Конкурсу за израду научних и стручних радова студената наша студенткиња Милица Лерић (четврта година), на студијском програму Етномузикологија у класи проф. др Ницеа Фрацилеа освојила је Изузетну награду за научни рад, под менторством доц. др Весне Карин.

На Конкурсу за израду научних и стручних радова студената наш студент Растко Буљанчевић (четврта година), на студијском програму Музикологија, освојио је Изузетну награду за научни рад, под менторством доц. др Љубице Илић и доц. др Валентине Радоман.