Награда „Милица Милићевић“ и премијера филма „Времеплов“ на Филмском фестивалу „Обнова“

Vremeplov Mica

Филм „Времеплов“, Милице Милићевић студенткиње продукције која је недавно изгубила живот у саобраћајној незгоди биће премијерно приказан у оквиру ревије студентских филмова на сцени „Погон“ Филмског фестивала „Обнова“ у суботу, 04. септембра 2021. са почетком у 20 часова (Кинеска четврт).

Организациони тим фестивала донео је одлуку да се Награда „Милица Милићевић“ која ће први пут бити додељењa студентском филму на овогодишњем фестивалу, додељује сваке наредне године за најбољи студентски филм у знак сећања на главну продуценткињу другог филмског фестивала „Обнова“.