Kонцерт добитника стипендије за школску 2022/2023. годину Фонда за унапређење вокалне умтности младих “Меланије Бугариновић и ћерке Мирјане Калиновић Калин”

melanija

Kонцерт добитника стипендије за школску 2022/2023.
Фонда за унапређење вокалне умтности младих
“Меланије Бугариновић и ћерке Мирјане Калиновић Калин”
01.03.2023. у 19.00
Свечана сала
Градска кућа

У среду, 1. марта у Свечаној сали Градске куће, са почетком од 19 часова одржаће се концерт добитника стипендије за школску 2022/2023. годину Фонда за унапређење вокалне умтности младих “Меланије Бугариновић и ћерке Мирјане Калиновић Калин”.

Укупно 12 стипендиста, ученика Музичке школе „Исидор Бајић” и студената Академије уметности у Новом Саду, од којих су 10 соло певачи, а двојица пијанисти-корепетитори, имаће прилке да се покажу и докажу на најављеном концерту у организацији Фонда.

На програму ће бити изведене арије из чувених опера и соло песме прослављених домаћих и страних композитора.

Учесници:
Милица Злоколица, сопран
Ђурђица Бабић, сопран
Катарина Катанић, сопран
Снежана Танасковић, сопран
Александра Коцић, мецосопран
Андриана Петровски, сопран
Ања Радовић, сопран
Душан Дакић, тенор
Милутин Јоцић, баритон

Клавирски сарадници – корепетитори:
Лука Петровић
Бошко Стојадиновић

Улаз на концерт је слободан.