ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА КАНДИДАТЕ КОЈИ СУ ПОДНЕЛИ ЕЛЕКТРОНСКЕ ПРИЈАВЕ ЗА УПИС

scren3

Обавештавају се сви кандидати који су поднели електронску пријаву преко Е-портала и доставили потребна документа на мејл адресу aunsprijemni@uns.ac.rs да ће њихове пријаве добити статус ”потврђених пријава” чим референти студентске службе обраде пријаву и изврше проверу докумената, према редоследу пријављивања кандидата.

У случају да пријава или документа нису уредни, кандидати ће бити обавештени путем мејла са ког су послали документа да изврше допуну пријаве. Кандидатима који нису доставили дипломе о положеном матурском испиту пријава ће бити потврђена, а дипломе ће доставити када им буду уручене.

До почетка пријемног испита све уредне пријаве биће потврђене.

Служба за студије и студентска питања