Одлука о расписивању избора за Студентски парламент Академије уметности у Новом Саду

Diplome

Одлука о расписивању избора за
Студентски парламент Академије уметности у Новом Саду

Овом Одлуком расписују се:

– избори за Студентски парламент Академије уметности у Новом Саду за преостали мандатни период до 30.09.2024. године.

Избори из тачке I се одржавају тајним и непосредним гласањем 13. децембра 2023. године у периоду од 9 до 17 часова, на 3 бирачка места:

• Ђуре Јакшића 7
  • Петроварадинска тврђава
  • Косовска 33

III

Студентски парламент Академије уметности има 15 чланова, по 5 чланова са сваког департмана.

IV

Констатује се да је представник Академије уметности у Студентском парламенту Универзитета изабран у складу са Одлуком о расписивању избора за Студентски парламент и представника Академије у Студентском парламенту Универзитета у Новом Саду бр. 02-710/1 од 04.04.2022. године.

V

Кандидатуре за Студентски парламент Академије уметности подносе се електронским путем на мејл адресу: aofarts@uns.ac.rs

Кандидатура треба да садржи:

– име и презиме кандидата
– студијски програм, модул и годиу студија
– кратку биографију

VI

Кандидатуре се подносе најкасније до 10. децембра 2023. године у 24,00 часова, након чега ће бити оформљена изборна конисија од студената који нису кандидати за чланове Студентског парламента Академије уметности.

VII

Одлука се објављује на интернет страници Академије уметности. Одлука ступа на снагу даном доношења.