Сарадња Академије уметности Нови Сад и Карловачке гимназије

Karlovacka

Сарадња Академије уметности Нови Сад и Карловачке гимназије

Током протекле недеље у Карловачкој гимназији одржан је састанак на којем је договорена сарадња између Карловачке гимназије и Академије уметности Нови Сад која ће се реализовати кроз различите програме.

Сарадња ће почети радионицама аудиовизуелних медија и фотографије намењених ученицима гимназије, које ће реализовати студенти и сарадници Академије уметности. Ове радионице део су пратећег програма МултиМост феста – фестивала који гради мостове.

Састанку су присуствовали проф. Синиша Бокан – декан , проф. др Дубравка Лазић – продекан за уметнички рад и међународну сарадњу, Бранко Стојков – директор гимназије и Злата Попов – извршни директор МултиМост феста.