Заједничка изложба студената фотографије Академије уметности и Ithaca College New York

У сарадњи са Ithaca College New York, САД, представљени су радови студената проф. Брајана Арнолда у Галерији Катедре за фотографију, Косовска 33. Током јануара ће наши студенти фотографије излагати у Галерији Ithaca College New York. Идеја овог пројекта је размена студентских изложби која је подразумевала кустоски рад обе групе студената.

Ментори пројекта су Бриан Арнолд, САД и проф. др Дубравка Лазић, АУНС. Сарадник Сара Кецман.

Учесници са Ithaca College New York su: Adylise Nicholas, Amari Campbell, Emma Stefanski, Jack Morrisey, Jacob Manthey, Jimmy Mejia, Malik Clement, Matt Bressler, Mila DeRiu-Crowley, Peter Berle, Ryan Fogler.

Са Академија уметности Нови Сад: Тијана Борбељ, Миљан Секулић, Павле Срећков, Исидора Вуковић, Емилија Сандић, Алекса Сатмари, Милана Милованов, Стефан Срефановски, Елисе Магрес, Тања Максимов, Дуња Берар.