Манифестација „Дођи, види и студирај“

dodji-web

Академија уметности
Ђуре Јакшића 7

Позивају се сви заинтересовани средњошолци да у оквиру манифестације „Дођи, види и студирај“ посете Академију уметности (Ђуре Јакшића 7) у суботу, 28.10.2017. од 11-14 часова.

Том приликом средњошолци, а будући студенти Академије добиће потребне информације о пријемним испитима, студијским програмима, а имаће прилику да се кроз неформалан разговор са старијим студентима упознају како је то бити студент Академије уметности у Новом Саду.

У манифестацији „Дођи, види и студирај“ Академија уметности учествује заједно са: Природно-математичким факултетом, Факултетом техничких наука, Технолошким и Пољопривредним факултетом.