Студенткињи АУНС награда за најбољи филм на Јапанско српском филмском фестивалу

Студенткињи Академије уметности награда за најбољи филм на Јапанско српском филмском фестивалу

На трећем Јапанско српском филмском фестивалу који је одржан у суботу 05.11.2016. у Југословенској кинотеци у Београду, кратки документарни филм студенткиње Академије уметности у Новом Саду Лане Павков Првак света освојио је награду за најбољи филм.

Филм Првак света настао је као испитни рад на трећој години студија мултимедијалне режије у класи професора Никите Миливојевића и Бориса Лијешевића.

Ч Е С Т И Т А М О!

Сличне вести