Понедељак, 20.11.2023. у 13.00
Мултимедијални центар Академије уметности
Ђуре Јакшића 7

Дан мобилности на Академији уметности Нови Сад

Дан мобилности одржаће се на Академији уметности Нови Сад у понедељак, 20.11.2023. са почетком у 13 часова у Мултимедијалном центру Академије уметности Нови Сад.

Поздравна реч
– проф. др Дубравка Лазић, продекан за уметност и међународну сарадњу Академије уметности Нови Сад
– Кристина Копрившек, Канцеларија за међународну сарадњу, Академија уметности Нови Сад

Ерасмус+ програм – Како се пријавити за мобилност