Каја Мандић Плавшић, студенткиња мастер студија клавира у класи ред. проф. Рите Кинке, на онлајн одржаном Интернационалном музичком такмичењу у Београду освојила је прву награду.
Такмичаре је оцењивао жири из Француске, Кине и Немачке.
I награда Каји Мандић Плавшић на Интернационалном такмичењу у Београду
Каја Мандић Плавшић, студенткиња мастер студија клавира у класи ред. проф. Рите Кинке, на онлајн одржаном Интернационалном музичком такмичењу у Београду освојила је прву награду.
Такмичаре је оцењивао жири из Француске, Кине и Немачке.
7-11.06.2023.
У оквиру пројекта
РАНА МУЗИКА И ИСТОРИЈСКА ИЗВОЂАЧКА ПРАКСА
29.10.2024.
КОНЦЕРТ НАЈЛЕПШЕ АРИЈЕ И ДУЕТИ МИЛИЦА СТОЈАДИНОВИЋ сопран клавирска сарадња МАЈА ГРУЈИЋ гости концерта СТУДЕНТИ…
01.12.2023.
25.09.2024.
26.05.2021.
18. септембар 2020.
У понедељак 29. фебруара новосадски публику и стручну јавност обрадоваће гостовање америчког пијанисте и композитора…

