Изложба “Студенти” у оквиру фестивала “Belgrade Photo Month”

Ivana Tomanovic izlozba 1

Изложба “Студенти” у оквиру фестивала “Belgrade Photo Month”
Петак, 5. април 2019. у 20.00
Оставинска галерији
Краљевића Марка 8
Београд

У оквиру фестивала “Belgrade Photo Month” изложбом фотографија која се отвара у петак, 5. априла 2019. у Оставинској галерији са почетком у 20 часова студенти фотографије Департмана ликовних уметности представиће своје радове.

На изложби ће бити представљени радови студената основних и мастер студија: Сара Кецман, Дарко Сретић, Милош Точиковић, Бела Бенишек, Дејан Станивуковић, Александар Дангузов, Мила Пејић, Анђела Ципар, Јована Семниз, Маша Вујиновић, Игор Шилер, Уна Томашевић, Иван Вукнић, Сандра Јаковљевић, Ивана Чавић, Огњен Тадић, Теодора Ивков, Алекса Гајић, Сара Апостоловић, Снежана Петковић, Зоран Рашић и Драган Куруцић.

Фотографија је значајно променила своје лице и улогу у 21. веку, а креатори њеног новог значења управо су млади људи чије поимање уметности и уметничког изражавања превазилази стандардне академске оквире. Ова изложба пресек је продукције департмана за фотографију током последњих пар година која обједињује задате теме у оквиру школског програма али и слободне радове настале као завршни изложбени радови студената.