Izložba radova studenata 1, 2 i 3. godine modula Dizajn enterijera

18 – 30. jun 2024.
Galeriji „FORMA“ Ilije Ognjanovića 3, Novi Sad

Izložba radova studenata 1, 2 i 3. godine modula Dizajn enterijera

Izložbu radova studenata 1, 2 i 3. godine modula Dizajn enterijera Akademije umetnsoti Novi Sad možete pogledati od 18. do 30. juna 2024. godine, u galeriji „FORMA“ Ilije Ognjanovića 3, Novi Sad

Na ovoj izložbi predstavljeni su radovi studenata Dizajna enterijera, prve, druge i treće godine, koji su nastali tokom 2023 / 24. na predmetima Arhitektura enterijera 3, Dizajn nameštaja 1 i Arhitektonski elementi i sklopovi 1 i 2.