Онлајн презентација: Еразмус+ мобилност – стручна пракса у иностранству

erasmus-logo-1

Онлајн презентација: Еразмус+ мобилност – стручна пракса у иностранству

У току је Јавни позив за пријаву студената Универзитета у Новом Саду за Еразмус+ одлазну мобилност са УНС-а према Еразмус+ програмским земљама, а у сврху реализације стручне праксе током академске 2021/2022. године (до 31. маја 2022. године).

Тим поводом, у понедељак, 10. јануара 2022. године, с почетком у 12 часова, Универзитет у Новом Саду организује онлајн презентацију Еразмус+ мобилности ради обављања стручне праксе, у оквиру које ће бити представљене детаљније информације о конкурсу. Заинтересовани студенти ће бити у могућности да у непосредном разговору са представницима Канцеларије за међународну сарадњу УНС-а сазнају важне појединости у вези са пријавом на конкурс, условима учешћа и реализацији мобилности ради обављања стручне праксе у иностранству.

Студенти Медицинског факултета могу да бирају један од понуђених академских партнера (партнерских универзитета) из своје области (Универзитет у Анкони, Италија – 0912 медицина и 0911 стоматологија; Универзитет у Напуљу, Италија – 0916 фармација), док студенти свих факултета УНС-а могу сами да проналазе искључиво неакадемског партнера (на пример, компанију или организацију из струке) која нуди могућност Еразмус+ праксе. Рок за подношење пријава на конкурс је 21. јануар 2022. године.

Детаљи за приступ онлајн презентацији:

Meeting number: 2368 830 3382

Password: NoviSad2022