Први студентски онлајн предузетнички камп у оквиру пројекта Ерасмус ДЕМУСИС „Музика овде и сада“

Online kamp

Први онлајн предузетнички камп у оквиру пројекта Ерасмус ДЕМУСИС
„Музика овде и сада“
10-24.05.2021.

Први онлајн предузетнички камп у оквиру пројекта Ерасмус ДЕМУСИС почео је 10. маја 2021. Камп је окупио студенте музичке уметности који долазе са Факултета музичке уметности Београд, Департмана музичке уметности Академије уметности Нови Сад и Филолошко – уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу. Са студентима у онлајн кампу радили су Рене Јонкер и Рамон Верберн са Ројал Конзеваторијума из Холандије, партнерима у пројекту ДЕМУСИС.

На самом почетку кампа гости, предавачи из Холандије одржали су уводно предавање и упознали студенте. Учесници кампа су изнели своје предлоге, потпом поделили у тимове, а током наредне две недеље добили су прилику да заврше задатке и презентују.

Камп се завршава 24. маја 2021.