НАГРАДА ЗА РЕЖИЈУ СТУДЕНТУ ДАВИДУ АЛИЋУ

НАГРАДА ЗА РЕЖИЈУ СТУДЕНТУ ДАВИДУ АЛИЋУ
Фестивал представа за децу “Мали Јоаким”
Краљево, 12-19.11. 2016.

У периоду од 12. до 19. новембра у Краљевачком позоришту одржан је девети по реду фестивал представа за децу „Мали Јоаким“. Фестивал је први пут организован као засебни фестивал и учесницима су додељене награде и признања које један прави позоришни фестивал и подразумева: награде за најбољу представу, режију, најбољег глумца, костим, музику итд.
Током ових осам дана, жири и деца Краљева, имали су прилику да погледају све најзначајније представе намењене деци и младима које су настале у протеклих годину дана, у позориштима јужно до Београда.
Представа Народног позоришта из Пирота „Мали принц“ Антоана де Сент-Егзиперија проглашена је најбољом представом у целини, а Пироћанци су добили и признања за најбољу режију, костим и две глумачке награде. Режију представе потписује Давид Алић, студент мастер студија мултимедијалне режије на Академији уметности у Новом Саду, у класи проф. Никите Миливојевића.

Више информација:

Давиду Алићу и Пиротском позоришту честитамо на овом успеху!

1_730x293