ПРАВИЛА ПОНАШАЊА У СКЛАДУ СА ЕПИДЕМИОЛОШКИМ МЕРАМА

Akademija

ПРАВИЛА ПОНАШАЊА У СКЛАДУ СА ЕПИДЕМИОЛОШКИМ МЕРАМА

1. У свим зградама Академије уметности је обавезно носити маску на исправан начин (тако да покрива нос и уста) за све време боравка у згради.
Ово се односи на све запослене, на студенте, као и на све посетиоце. Особа која не носи маску може бити удаљена из зграде, а студент који не носи маску може бити удаљен са наставе.

2. Забрањено је задржавање у ходницима и другим просторијама. Студенти паузе морају проводити ван зграде, а за то време се морају детаљно проветрити просторије које се користе за наставу.

3. Студенти у згради могу боравити само у складу са распоредом, или уз посебну дозволу Декана Академије.