prijem-2024-FB-cover

Мултимедијални центар
Ђуре Јакшића 7
Академија уметности Нови Сад

Свечани пријем студената прве године основних академских студија Академије уметности Нови Сад одржаће се у Мултимедијалном центру Академије уметности Нови Сад у понедељак, 30. септембра 2024. са почетком у 10 часова.

Том приликом наступиће Мешовити хор Академије уметности Нови Сад под диригентском палицом проф. Божидара Црњанског.

Студентима ће се на пријему обратити управа Академије уметности Нови Сад, а такође ће им се представити директори депармана, шефови катедри и представници Студентског парламента.