Позив студентима за учешће у дигиталној изложби “ПРИЛАГОЂЕНи”

prilagodjeni

Дигитална изложба “Прилагођени”

Позивају се сви студенти Академије уметности Нови Сад да пошаљу свој рад и учествују у дигиталној изложби под називом “ПРИЛАГОЂЕНи” коју организује Небојша Балаж, студент друге године продукције у АВ медијима у оквиру предмета Менаџмент у култури код проф. др Душице Драгин.

Студенти могу да пошаљу: фотографију, музички запис, видео (кратки филм, снимак представе), дигитални рад, драмски текст, практично било који рад настао за време или након студирања на Академији уметности.

Тема је слободна, једини услови су да сте студент/дипломац Академије уметности у Новом Саду и да је квалитет дела у пристојној резулуцији.

Уметнички рад послати на е-адресу: nebojsabalaz@gmail.com до 01.06.2021.

Наслов поруке: Дигитална изложба