Радионица савременог плеса и покрета KITSOU DUBOIS

ecoute_expansion9

Радионица савременог плеса и покрета
KITSOU DUBOIS
26-27. април 2022.
Мултимедијални центар
Академија уметности Нови Сад

Уторак 26. април 2022.

10.00 -11.00 – Јавна презентација приступа француске кореографкиње Китсоу Дубоис (део програма отвореног типа за ширу јавност, студенте, професоре…)
11.00 – 12.30 – Радионица – водитељка Kitsou Dubois
13.30 – 15.00- Радионица – водитељ Немања Јовановић

Среда, 27. април 2022.

12.00-14.00 – Радионица водитељи Kitsou Dubois и Немања Јовановић

Видео са наступима Kitsou Dubois можете погледати ОВДЕ.

ПЕРФОРМАНС: „ÉCOUTE/EXPANSION“

Субота, 30. април 2022. у 17.30 и 20.30
Зграда НИС-а

Несвакидашњи перформанс „Écoute/Expansion“ доноси нам јединствено искуство у оквиру „Застава будућности“. У продукцији светски признате трупе Ki Production из Француске, ауторка и кореографкиња Китсу Дибоа (Китсоу Дубоис) спаја својим радом научно истраживање и извођачку уметност преносећи публици нарочит доживљај бестежинског стања. Уз акробате, композитора, видео-дизајнера и техничаре, овај перформанс креираће својеврсан снолики универзум увлачећи у свој свет и гледаоце, који ће након представе моћи да разговарају са ауторком.

Улаз је бесплатан за студенте и студенткиње АУНС. Пријаве са именом, презименом, термином у 17.30 или у 20.30 слати на мејл: aleksandra.manojlovic@ns2022.rs